С Е П Т І М А
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Архітектурна майстерня «Септіма»

Основні напрямки діяльності:

 
 
 
 
 
 
 

Містобудування
 
Проектування громадських
споруд
 
Проектування котеджів та квартирних будинків
 

Дизайн інтер'єрів
 
 
 
 
 
 
 

Свіжа новина >>

6 серпня 2014 р. Створено сторінку у соціальній мережі Facebook. Наразі там проходить ознайомлення з архітектурною діяльністю нашої майстерні. Незабаром буде оголошено конкурс – не пропустіть! www.facebook.com/septima.architects. Запрошуємо усіх бажающих до співпраці.

 

<< Архів новин

 
 
 
 
 

7 якостей:


1. Високий професійний рівень архітектурної майстерні

Архітектурна майстерня «Септіма» відрізняється високим професійним рівнем. Всі архітектори, які працюють у нашому підприємстві, мають диплом магістра архітектури зі спеціалізацією "архітектор будівель і споруд" та великий досвід роботи (від 7 до 35 років). Серед наших фахівців є наукові співробітники, дизайнери інтер'єру, мистецтвознавці, художники. Ми працюємо із провідними конструкторами та інженерами, а тому Ви можете бути впевнені в надійності прийнятих нами архітектурних та інженерних рішень. Наша діяльність ліцензована, завдяки чому, документація, яку ми випускаємо, підходить для узгодження в будь-яких інстанціях.

2. Архітектурне проектування будинків і дизайн інтер'єрів у стислі терміни

Архітектурна майстерня «Септіма» виконує проектні роботи комплексно і в строк. Робота з великими українськими й міжнародними компаніями, такими як UMC, Golden Telecom, "Укрчастотнагляд", "Укракадемінвестбуд", "Київміськбуд" та ін. завжди вимагала від нас серйозної самодисципліни. За чотирнадцять років професійної діяльності ми виробили власний метод якісного архітектурного проектування будівель і дизайну інтер'єрів у стислий термін.

3. Участь у міжнародній архітектурній дискусії

Архітектурна майстерня «Септіма» бере активну участь у міжнародній архітектурній дискусії. Наші архітектори стали постійними членами Міжнародного архітектурного співтовариства. Головний архітектор майстерні є редактором співтовариства від України. Докладніше >>

4. Відділ досліджень

У складі архітектурної майстерні «Септіма» створено дослідницьку групу «АltRoom». У сферу її діяльності входить участь у національних і міжнародних виставках, конкурсах, конференціях, семінарах, проведення майстер-класів і воркшопів. Докладніше >>

5. Неповторний фірмовий стиль кожного архітектурного проекту

Архітектурна майстерня «Септіма» виконує проектні роботи максимально враховуючи побажання та зауваження Замовника, створюючи індивідуальний і неповторний фірмовий стиль кожного об'єкта, від великого містобудівного утворення до проекту котеджа, перепланування квартири, дизайну інтер'єру. При цьому всі проекти розробляються із дотриманням нормативно-правової бази, що діє на Україні.

6. Авторський супровід проекту

Архітектурна майстерня «Септіма» веде авторський нагляд за процесом будівництва, що гарантує повну відповідність реалізованого об'єкта розробленому нами проекту і втіленню ідеї в реальність. За авторський супровід проекту відповідають наші провідні спеціалісти: архітектори, конструктори, дизайнери інтер'єру, інженери різних профілів.

7. Проект дизайну інтер'єру

Архітектурна майстерня «Септіма» розробляє дизайн інтер'єру у складі окремого проекту. У такий спосіб ідеї, закладені в загальному проекті всього будинку, знайдуть своє відображення у кожній деталі внутрішнього простору. Завдяки такому підходу до архітектурного проектування, вся структура будинку буде витримана в одній стилістиці, а сам будинок матиме власний фірмовий стиль та стане обличчям Вашої корпорації, організації або родини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100