A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Четвертий вимір


Зацікавившись питанням чи можливо побудувати аксонометрію чотиривимірного аналога куба, відштовхуючись від чотирьох осей координат, ми накреслили в автокаді чотири лінії, що виходять з однієї точки. Записавши на папері всі можливі варіанти комбінацій значень "0" і "n" в чотириелементній одномірній матриці, ми домовилися про те, що будемо вважати кожен з варіантів комбінацій - координатами однієї з точок чотиривимірного аналога куба. Потім ми нанесли точки на листі в автокаді, об'єднали їх лініями і отримали малюнок, який Ви бачите вгорі.
 
Потім ми довго вивчали цей малюнок, сперечалися правильний він, або не правильний, вивчали властивості чотиривимірного аналога куба.
 
А потім ми зайшли в інтернет і зрозуміли, що картинка вийшла правильною, а ще зрозуміли, що до нас таку картинку вже намалювала безліч людей, присвятили їй теорії, написали фантастичні оповідання, зняли фільми і дали їй назву - "Тессеракт" - той самий чотиривимірний аналог куба.
 
Будучи архітекторами, ми вирішили присвятити тессеракту проект - спочатку один (в рамках конкурсу на висотну домінанту міста Дубаї), а потім і другий (проект житлового будинку всередині тессеракта). Якщо перший проект архітектурний в повному розумінні слова (у ньому є схеми, генплан, плани, розрізи та візуалізації) то другий проект - архітектурно-літературний. Ми написали текст і проілюстрували його кількома начерками і представили на виставці Homestories-2 в галереї ArtTransponder в Берліні. З обома проектами та фото з виставки ми пропонуємо Вам ознайомитися.

<< Проект висотної домінанти Дубай > Фотографії з виставки < Проект житлового будинку >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100