A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Проект галереї дитячої творчості «Homo Ludens».


<< Проект № 1 < Розроблено 2 варианти проекта > Проект № 2 >>

Загальна концепція

На наш погляд, мистецтво складається з двох частин:
- Ремесло (тобто вміння щось робити згідно з правилами)
- Фантазія (вміння порушувати правила, бачити в звичайних предметах незвичайний сенс)

Ремеслу, дітей навчають в школах. І про нього не цікаво говорити. Інша справа, фантазія. Діти ще не встигли засвоїти повний набір стереотипів, тому вміння наповнювати речі не звичайним глуздом добре розвинене.

Фантазія дітей найчастіше проявляється під час гри, коли вони бачать щось інше як у собі, так і в усьому навколишньому. Процес дитячої творчості теж багато в чому нагадує гру. А спостерігати процес такої творчості часто буває цікавіше, ніж бачити результат

Дитячу Галерею Мистецтв ми уявляємо собі у вигляді своєрідного вузла збору та поширення інформації. Для того, щоб урізноманітнити експозицію, ми пропонуємо зробити виставку інтерактивною. Під інтерактивністю галереї ми маємо на увазі створення ряду додаткових зон, що збагачують її новими якостями. Зона демонстрації самого процесу дитячої творчості в реальному часі, а також трансляції слайд-шоу дитячих робіт, випадковим чином вибраних з усього архіву: дигітальний (тобто цифровий) зал, обладнаний мультимедійними моніторами і має зв'язок з головним комп'ютером, що зберігає архів. Зона збору і компановки інформації для подальшого розташування у вигляді журналу (в межах Росії) і у вигляді інтернет-порталу (для всього світу).

Таким чином, ми отримуємо складну структуру, що являє собою великий перетікаючий простір, який можна використовувати для потреб дитячої галереї мистецтв. У нічний час, з метою максимального використання споруди, пропонується насичення галереї додатковою функцією:
- Показ фестивальних фільмів.
- Проведення дискотек.
Для цього необхідно створити можливість як роздільного, так і спільного використання зон.

  > Обговорення<
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100