A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Комплекс просторів не зорового сприйняття (2/5)


З метою перевірки ефективності авторських гіпотетичних методів організації простору не зорового сприйняття було проведено експериментальне тестування.
 
До початку експерименту була розроблена програма, яка дозволяє здійснювати переміщення усередині віртуального простору, сформованого гіпотетичними методами.
 
У програмі було закладено 4 типи просторів, які чергувалися за принципом випадкових чисел, тому учасник експерименту, що тестувався не знав, у якому з цих віртуальних просторів він знаходиться.

Тестування проводилося в межах експериментальної камери, обладнаної акустичною системою 5-ти динаміків, розташованих навколо особи тестуючого учасника експерименту і пристроєм-маніпулятором, що дозволяло здійснювати переміщення усередині віртуального простору.


На зовнішній стінці камери був встановлений дисплей, на якому відображалися всі переміщення учасника експерименту всередині віртуального простору. Таким чином, учасник, що тестувався, мав можливість побачити траєкторію свого руху лише після закінчення експерименту, після того як виходив з камери.

За десять днів, які проіснувала експериментальна камера, у тестуванні взяли участь 537 чоловік.
 
Детальний аналіз результатів тестування виявив найбільш раціональний тип геометрії просторів не зорового сприйняття, який було прийнято за основу при розробці проекту культурно-розважального комплексу просторів не зорового сприйняття.

> Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100