A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Комплекс просторів не зорового сприйняття (3/5)


Комплекс складається з двох НЕЗАЛЕЖНИХ функціональних частин: блок осередків не зорового сприйняття (який являє собою індивідуальну, приватну складову комплексу) і музею невізуального мистецтва (публічна складова). Кожна з цих частин має окремі входи, вертикальні і горизонтальні комунікації, комплекси обслуговуючих приміщень.

Спільною рисою цих двох незалежних частин є внутрішній простір, який здається нескінченним середовищем, що не володіє ніякими характеристиками крім білого кольору. Завдяки ілюзорній нематеріальності середовища, предмети, які його наповнюють виглядають ще більш реальними, оскільки вони стають предметами поза простором. Такими, які існують в порожнечі.
 
Музей невізуального мистецтва - простір для проведення актуальних на сьогоднішній день експозицій спрямованих на тактильні і слухові відчуття.

Виставковий зал галереї розміщений на 3-му і 4-му поверхах в південно-західній частині комплексу. Червоним показані вертикальні комунікації. Жовтим - приміщення охорони, клас і санвузли ..

Вхід відвідувачів галереї здійснюється через південний вхідний вузол.

Приміщення адміністрації музею, архів та інші допоміжні приміщення знаходяться на 2-му поверсі.

> Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100