A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Проект густонаселеного мікрорайону «Мега Урбанізм»


Проблема безперервного зростання щільності населення великих міст стає все більш актуальною. Система розселення, яка існує сьогодні, розрахована так, що на кожному гектарі площі міста може жити не більше 500 чоловік; тому немає нічого дивного в тому, що така система вже зараз не здатна виконати своїх головних завдань: розміщення і переміщення населення.
 
Зрозуміло, що підвищення щільності розселення призводить до зниження комфортності проживання. Але чи можливо отримати мінімальні втрати комфортності, забезпечивши максимальний рівень щільності?
 
Запропонована в проекті урбанізована житлова структура складається з двох незалежних частин, кожна з яких має власні автодороги, транспортні маршрути і гігантські автопаркінги, власний комплекс підприємств побутового обслуговування, а також загальний комплекс школи і дитячих садків. Розташовані одна над іншою, ці частини утворюють чітко окреслену змішану систему, яка включає в себе всі необхідні для життя функції і робить неможливим появу якої б то не було сторонньої інфраструктури.
 
Така система здатна забезпечити проживання 60 000 чоловік на ділянці площею в один гектар, що в 150 разів перевищує існуючі показники.

<< Фотографії з виставки > Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100