A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Проект пішохідного мосту «Маршрут»


Передмова

Проект пішохідного мосту від Академії Образотворчого мистецтва до її гуртожитку є складовим елементом великого проекту об'єднання розрізнених паркових зон, розташованих на кромці київських пагорбів, в єдиний пішохідний маршрут.

Концепція

Цей проект розповідає про проблему студентів, для яких шлях до гуртожитку пролягає вздовж галасливої, курної дороги, сміттєзвалища і кладовища битих автомобілів. Єдине, що може врятувати стомленого студента - пішохідний міст, який з'єднає академію і гуртожиток найкоротшим шляхом. Такий міст не тільки зменшить щоденні витрати часу, але і наповнить студента світлими почуттями і приємними враженнями, набутими від споглядання чудових видів. Проте головною перевагою мосту є те, що він дозволить студентам більше не спізнюватися на лекції, що в свою чергу підвищить загальну успішність учнів і, як наслідок - професійність націй.
 
Проте, один лише міст не зробить сдудента щасливим. Тому ми пропонуємо побудувати відразу три мости, які з'єднають улюблені місця студента. Створення нового маршруту для студентських прогулянок - це безсумнівний доказ турботи про здоров'я молоді.

<< Фотографії з виставки > Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100