A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Висотна домінанта міста Дубай


Концепция

Це проект для міста Дубай. Це проект про місто Дубай. Якщо структура має стати висотною емблемою міста, то вона повинна про нього розповідати. Вона повинна включати в себе все місто з усім його минулим і майбутнім.

Квадрат

Правильний багатокутник з 4 вершинами і 4 рівними сторонами. Всі вершини квадрата лежать в одній площині, тому кожну вершину можна описати всього двома координатами (x, y). Уявіть собі квадрат ABCJ з вершиною A на початку координат і сторонами довжиною n, паралельними осям. Ось якими будуть координати вершин цього квадрата:

Квадрат описує площину, яка символізує горизонтальну структуру міста Дубай: дорожню мережу, малюнок водяної гладі і принцип розміщення будівель.

Куб

Правильний багатогранник з 8 вершинами, 12 рівними сторонами і 6 рівними квадратними гранями. На відміну від квадрата, куб є тривимірною фігурою, тому кожна його вершина має 3 координати (x, y, z). Уявіть собі куб ABCJPKDM з вершиною A на початку координат і сторонами довжиною n, паралельними осям. Ось якими будуть координати вершин цього куба:

Третя вісь (z) символізує вертикальний вектор міста Дубаї, передаючи різницю висот в об'ємних композиціях будівель, які формують унікальний сіллует міста Дубай.

Тессеракт

Правильний октохорон з 16 вершинами, 32 рівними сторонами, 24 рівними квадратними гранями і 8 рівними кубічними осередками. На відміну від куба, тессеракт є чотиривимірний фігурою, тому кожна його вершина описується 4 координатами (x, y, z, t). Уявіть собі тессеракт ABCJPKDMHILOGNEF з вершиною A на початку координат і сторонами довжиною n, паралельними осям. Ось якими будуть координати вершин цього тессеракта:

Четверта вісь (t) символізує час, відображаючи минуле, сьогодення і майбутнє міста Дубай. Октагональна зірка, що формується в центрі проекції тессеракта на площину, є символом вічності в Ісламі. Таким чином вся структура набуває глибокого філософського характеру.

  > Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100