A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Висотна домінанта міста Дубай (2/4)


Но!

Чотиривимірний тессеракт не може існувати в тривимірному просторі, так що побудувати його в парку Забеель не вийде. Зате ми можемо побудувати одну з проекцій тессеракта на тривимірний простір і отримати таким чином об'ємну композицію (за аналогією з тим, як ми отримуємо плоске зображення, проектуючи тривимірні фігури на площину). Найпростішою проекцією тессеракта є куб (таким самим ячинон, як найпростішою проекцією куба є квадрат). Ми ж пропонуємо використовувати ізометричну проекцію тессеракта. При цьому ми отримаємо тривимірну фігуру з такими координатами:

Конструктивна цілісність

Перетворивши проекції сторін тессеракта в металевий каркас, ми додали необхідні сполучні елементи, що забезпечують геометричну непохитність каркаса. Цей каркас є базовим елементом спіральної композиції. Дві з'єднані між собою щогли є несучою основою всієї композиції. Всі моменти і перерізаючі зусилля сприймаються тросами. Щогли ж сприймають нормальні зусилля і забезпечують попередню напруженість системи.


 
 
 
 
 
 
 

Використання простору

Деякі грані, що формуються елементами металевого каркасу можуть заповнюватись матеріалами, що забезпечують нормальну експлуатацію. Ці грані повинні виконувати роль горизонтальних площин перекриттів між поверхами, а також вертикальних і похилих площин стін стилобата, кафе та оглядових майданчиків.

Грані, які проектуються у лінії найпростішої кубічної проекції тессеракта, але формують квадратні грані на ізометричній проекуціі (використовується в нашому проекті) пропонується заповнювати напівпрозорими проекційними екранами. Ці екрани можуть використовуватися для транслювання фотографій, які ілюструють історію Дубай, найзначніші пам'ятки нинішнього міста і деякі проекти. Ці зображення підкреслять ідею відображення часу в композиції висотної домінанти міста.


 
 
 
 
> Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100