A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Фотоальбом зорових образів (3/9)


Зоровий образ на основі тактильного сприйняття

Це такий зоровий образ, який може виникнути, якщо спробувати вивчити будь-яку поверхню з закритими очима за допомогою рук ... або ніг або інших частин тіла, покритих зовнішнім епідермісом.

Зоровий образ на основі нюхового сприйняття

Приміщення зустріло мене гострим неприємним запахом. Я намагався не дивитися вниз, але всі мої думки були наповнені от таким чином.

Зоровий образ на основі слухового сприйняття

Не можу з повною впевненістю сказати, я не знаю чи бачу хоч який-небудь візуальний образ, коли слухаю музику. Напевно, якийсь бачу. Але точно не той, що приходить в голову, коли намагаєшся встановити його зусиллям волі. Шкода, що знімок не вийшов засвіченим.

Зоровий образ на основі опису

Мені тоді сказали так: «Вийдеш із маршрутки біля зеленого незграбного будинку, як його пройдеш, побачиш дев'ятиповерховий синій готель з маленькою рудуватою прибудовою. Повернеш направо і, коли пройдеш повз фіолетову будівлю і маленьку будку, втупишся в червоний панельний будинок. Оминаєш його знову праворуч і бачиш дві будівлі - одна пісочного кольору, а друга - темно синя. Тобі треба в другу будівлю». Ще мені тоді намалювали схему, і я уявив собі це от так. Насправді все, звичайно, виявилося зовсім по-іншому.

> Обговорення <
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100