С Е П Т І М А
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 
 
 

Проект дитячої галереї «Homo Ludens»

Дослідницький відділ архітектурної майстерні "Септіма" - група AltRoom

Проект зайняв четверте місце серед більше 500 представлених робіт і здобув премію «Кращий проект на думку Центру Архітектурної Комунікації». Дитяча галерея мистецтв представлена у вигляді вузла збору та розповсюдження інформації. Для того, щоб урізноманітнити експозицію, запропонована концепція інтерактивної виставки. Під інтерактивністю мається на увазі створення ряду додаткових зон, що збагачують галерею новими якостями: зона демонстрації самого процесу дитячої творчості в реальному часі, а також трансляції слайд-шоу дитячих робіт, випадковим чином обраних з архіву, і зона збору та зберігання інформації для подальшого розповсюдження.

Особливості архітектурного рішення:
1. «Галерея – вузол». Зміна структури довгих пішохідних осей, в рамках ділянки галереї, робить прогулянку цікавішою, а також акцентує значущість галереї для міста.
2. «Галерея-галерея». Трактування галереї дитячого мистецтва у вигляді класичної галереїархітектурному розумінні слова), що розвивається в просторі.
3. «Галерея-пандус». Розвиток галереї у вертикальному напрямку дозволяє організувати вхід безпосередньо в геометричному центрі структури, таким чином створити розподільний хол між інтерактивною зоною і зоною виставки-шоу. Це дозволяє вирішити завдання використання зон окремо одна від одної.
4. «Галерея-гірка». Завдяки пандусній структурі галереї забезпечується використання покриття для різного роду розваг.

Проектування: Лютий - квітень 2007 р.

Категорія проекту: Міжнародний Конкурс архітектурних ідей "Дитяча Галерея Мистецтв у м. Новосибірськ"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100