С Е П Т І М А
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Дизайн-проект эксклюзив*****


(розробляється в стилі «високої моди»)
 

•  Архітектурна майстерня "Септіма" пропонує в цьому пакеті повний комплекс проектних робіт і дизайнерських послуг з перепланування квартир, розробки дизайну інтер‘єрів при реконструкції і проектуванні будинків в ексклюзивній стилістиці.
 
• Сучасна культура дизайну інтер‘єру багатогранна і різноманітна. У ній є місце будь-яким художнім експериментам. Архітектор може використовувати історичні та етнічні мотиви, вступаючи в діалог з історією або виражати новаторські ідеї, спрямовані в майбутнє.
 
•  Архітектурна майстерня "Септіма" розробляє дизайн інтер‘єрів в різних стилістичних напрямках: від перевіреного часом класицизму до новітніх тенденцій авангарду
 
•  Індивідуальний авторський характер простору зароджується на перших етапах проектних робіт у тісній співпраці архітектора і дизайнера інтер‘єру з Замовником. При розробці завдання на архітектурне проектування і зборі вихідних даних формуються основні функціональні та стилістичні константи майбутнього інтер‘єру.
 
•  Наступний етап – розробка концепції дизайну інтер‘єру, як моделі сприйняття внутрішнього світу і стилю життя людей, для яких формується простір.
 
•  У процесі ескізного архітектурного проектування ця концепція конкретизується у постійному діалозі з Замовником. Комп‘ютерне моделювання простору забезпечує реальне сприйняття об‘єкта, що проектується. У результаті створюється індивідуальний і неповторний образ інтер‘єру Вашої мрії.
 
•  Після затвердження ескізу наша проектна організація розробляє робочу документацію з усіх необхідних розділів, включаючи складання специфікацій і відомостей оздоблювальних робіт.
 
•  Архітектурна майстерня "Септіма" надає професійну допомогу та забезпечує, за бажанням Замовника, безпосередню участь архітектора і дизайнера інтер‘єру в підборі оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання, елементів декору та інших предметів інтер‘єру.
 
•  Незамінною складовою ексклюзивного дизайну інтер‘єру є предмети мистецтва. Досвідчені фахівці архітектурного бюро “Септіма” допоможуть Вам підібрати авторські творчі роботи, співзвучні характеру простору інтер‘єрів як на візуальному, так і на підсвідомому рівні.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100