С Е П Т І М А
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 

Ескізний проект


•  Цей етап проектних робіт виконується за бажанням Замовника, або за рішенням місцевих архітектурно-містобудівних органів за погодженням із Замовником, на основі Положення про ескізний архітектурний проект .
 
•  Проектні роботи цього етапу становлять 20-25% від загальної вартості проектування будівель. Ескізний проект є попередньою стадією архітектурного проектування, що концептуально визначає узагальнені вимоги до містобудівних, архітектурних, художніх, екологічних та функціональних рішень об'єкта.
 
•  Розробка ескізного проекту обов'язкова при проектуванні будівель в зонах охорони і регулювання пам'яток історії, культури, архітектури, ландшафту і в історичній забудові, а також при проектуванні житлових та громадських будівель, що мають визначальне значення у формуванні архітектури містобудівних ансамблів.
 
•  Эскізний проект після затвердження є основою для подальшої розробки проектно-кошторисної документації і будівництва об'єкту.
 
•  Склад ескізного проекту встановлюється виходячи із специфіки проектованої будівлі в обсязі, необхідному і достатньому для затвердження. Приблизний склад альбому при проектуванні житлових та громадських будівель та їх комплексів, при проектуванні котеджів і приватних будинків:
  - пояснювальна записка;
  - основні попередні техніко-економічні показники;
  - ситуаційний план (на підоснові, наданій Замовником);
  - схема генерального плану (на підоснові, наданій Замовником);
  - фотофіксація існуючої ситуації;
  - плани поверхів;
  - розрізи; фасади;
  - візуалізація об'єкта (2-3 точки);
  - фотомонтаж.
 
•  Для затвердження эскізного проекту Замовник зобов'язаний разом з автором проекту узгодити його з архітектурно-містобудівними органами.
 
•  Вартість виготовлення демонстраційних матеріалів визначається окремо за погодженням сторін.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
+38 (044) 277 81 68
 
  Rambler's Top100