A L T R O O M
 
 
 
tags
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проекти
 
Тексти
 
Виставки
 
Блог
 
Комерційний відділ
 
Дослідження
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rus
 
ukr
eng
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Молодіжна архітектурно-дослідницька група AltRoom

 
 
 
 
 
 
 

Проекти
 

Тексти
 

Виставки
 

Блог
 
 
 
 
 
 
 

Новини >>

Хочете отримувати повідомлення про нові проекти групи AltRoom?
 

 

 
 
 
 
 

Про групу

У 2006 році в складі архітектурної майстерні «Септіма» був створений відділ досліджень, що одержав назву «група АltRoom». У перекладі з англійської мови ця назва є скороченим записом словосполучення "альтернативний простір".
 
На відміну від традиційного простору, усередині якого ми працюємо на основі конкретного завдання на проектування, виконуючи вимоги, встановлені замовником, а також будівельними нормами й правилами, альтернативний простір гарантує нам повну свободу творчості. Сформулювавши для себе чергове завдання, ми вирішуємо його з чистого аркуша, із огляду на вплив кола факторів, важливих для вирішення саме цього завдання.
 
Таким чином, група AltRoom є необхідним майданчиком для проведення творчих експериментів, спрямованих на вдосконалювання наших методів проектування будинків і дизайну інтер'єрів. У сферу діяльності дослідницького відділу входить участь у професійній архітектурній дискусії: національних і міжнародних виставках, конкурсах, конференціях, семінарах, проведення майстер-класів і воркшопів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
© Архітектурна майстерня «Септіма». Київ, вул. Госпітальна, 12.
 
 
  Rambler's Top100